Mini konsultacja Etsy

Konsultacja EtsyMini konsultacja Etsy polega na tym, że ogólnie analizuję twój sklep na Etsy (wygląd, treść, możliwości, przyszła strategia) i podpowiadam ci jak możesz go udoskonalić, by zaczął pracować dla ciebie.

Jest to mini konsultacja zawierająca podstawowe porady, których jednak wprowadzenie jest bardzo ważne, by sklep funkcjonował. Z doświadczenia z konsultacjami dotyczącymi Etsy wiem, że większość osób nie wprowadza do sklepu podstawowych czynników. Także warto je otrzymać czarno na białym – i to właśnie te konkretne dotyczące twojego sklepu.

W konsultacji otrzymasz dwa słowa kluczowe (zwroty), które są odpowiednie dla twoich produktów, a być może jeszcze ich nie używasz. Podpowiem ci także jaka jest najlepsza strategi na Etsy w odniesieniu do twoich produktów.

Po dokonaniu zakupu otrzymasz plik pdf, w którym jest podane jakie dane do mnie wysłać. W ciągu maksymalnie trzech dni roboczych otrzymasz raport w punktach w pliku pdf, w którym podam ci po kolei co zmienić na twoim Etsy. (Maksymalnie dwie strony A4).

Otrzymasz także 20% zniżki na Konsultację Etsy, której cena wynosi 99 zł.