Pinterest po polsku
Jeśli do tej pory zmorą waszego pinterestowania był język to możecie odetchnąć i natychmiast otworzyć Pinterest.
Pinterest jest dostępny w języku polskim, więc jeśli do tej pory odłożyliście wasze konto ponieważ trudno było się tam wam poruszać zajrzyjcie, zmieńcie język i zobaczcie bliżej, co też takiego można tam zrobić więcej niż do tej pory – trochę w ciemno….
Dostępność w języku polskim oznacza także, że coraz więcej rodaków będzie zaglądać do Pinterestu – a to należy wykorzystać jeśli kierujecie się przede wszystkim ze sprzedażą na Polskę ze względu na język.
A jak zmienić język?
Wejdź na swoje konto na Pinterest. W prawym górnym rogu obok twojego zdjęcia kliknij na twoje imię. Wtedy rozwinie się tam menu, w którym należy kliknąć na „Settings” – tak jak na poniższym obrazku.
Zostaniesz przekierowany do strony z twoimi ustawieniami.
Tam wybierz: Language (język) – tak jak na obrazku niżej, wybierz: „Polski” i gotowe.
Nie zapomnij tylko kliknąć na dole strony na czerwony guziczek ” Save settings” . Inaczej „nie załapie”
I to wszystko!
A teraz do dzieła i zaszalej na Pintereście.
A jeśli używasz Pinterestu do promocji swoich produktów ściągnij sobie poradnik ” 30 porad jak stworzyć interesujący profil na Pinterest” po prawej stronie u góry na tej stronie podając swój adres e-mail.
Po ściągnięciu poradnika będziesz otrzymywać także porady dotyczące promocji na Pinterest – bardzo ważne porady – a takie nie do ominięcia będą po 15 stycznia, kiedy to zaczniemy nowy rok nowych bardzo konkretnych działań.
Na razie odpoczywajcie – pobuszujcie sobie po Pintereście, popatrzcie, poodkrywajcie dla przyjemności – bo to jest sama przyjemność !
********************
Aktualizacja.
Od momentu napisania tego artykułu Pinterest zmienił swój wygląd i w tej chwili wygląda to trochę inaczej.
Aby zmienić język na język polski należy na swojej stronie profilowej kliknąć na nakrętką u góry po prawej stronie i z meny wybrać: Setttings jak wskazuje strzałka na poniższym zdjęciu , a na stronie, na którą przejdziemy wybrać język – podobnie jak wskazuje powyższe zdjęcie. Nie zapomnij kliknąć w czerwony przycisk na samym dole: „Save Settings” czyli „Zapisz”.
Powodzenia! 🙂