Współpraca

Dlaczego warto współpracować ze mną jeśli sprzedajesz w Internecie?

1. Prezentując z tobą wywiad ma mojej stronie robię ci reklamę wśród czytelników bloga.

2. W wywiadzie takim umieszczam linki do twoich stron. Dzięki tym linkom internauci z mojego bloga trafiają na twoje strony – często strony sprzedażowe.

3. Takie linki zewnętrzne do twoich stron są bardzo popularne u wujka Googla. Dzięki nim twój sklep lub twój blog dobrze się pozycjonuje, ponieważ wujek Google lubi kiedy inni piszą o innych strona i linkują do nich.

4. Moje artykuły piszę w odniesieniu do używania odpowiednich słów kluczowych, które wspomagają odnalezienie twojego wywiadu, a jednocześnie odnalezienie twoich stron. Jeśli wiesz co to jest SEO i pozycjonowanie zdajesz sobie sprawę z tego, jakie to jest ważne. Jeśli nie, uwierz mi – to jest super bardzo ważne.

 

Wywiad z rękodzielnikiem

 

5. Zdjęcia, które otrzymuję od ciebie i są pokazywane w artykule także optymalizuję z myślą o wyszukiwarkach. Jest to sposób, o którym 80% blogerów nie wie i go nie wykorzystuje w optymalizacji swoich stron. To jeszcze jeden dodatkowy sposób, by Google trafiło na ten wywiad z tobą i zaproponowało go innym.

6. Współpraca ta to obopólne korzyści. Publikując wywiad z tobą nie korzystam z niego tylko ja. To raczej dla ciebie jest bardzo dobra możliwość promocji. Bardzo dobra.

 

Dlatego napisz do mnie koniecznie jeśli jesteś rękodzielnikiem, masz zarejestrowaną działalność gospodarczą gdzieś w świecie i chcesz zrobić sobie reklamę.
Napisz na: iwona @ iwonaeriksson.eu ( bez spacji) lub wykorzystaj formularz kontaktowy.

 

Czym możesz odwzajemnić się w tej współpracy?
Napisz na swoim blogu, na Facebooku i w innych mediach społecznościowych, że zrobiłam z tobą wywiad i umieść linka do niego. Niech cały świat i twoi znajomi dowiedzą się o tym. Podając linka na swoich stronach zwiększasz siłę reklamy.

Taki wywiad będzie pracować dla ciebie w Google, kiedy ty będziesz mogła w spokoju zająć się twoim rękodziełem.

Zobacz także inne formy współpracy.