O mnie

Każdy człowiek na świecie zasługuje na to, żeby być zdrowym, szczęśliwym i bogatym.
Ty też. I ja też.

Jeśli już jesteś zdrowa, szczęśliwa i bogata nie musisz czytać nic dalej na tej stronie, nie musisz tutaj bywać.
Ale jeśli chcesz, zostań.

Nazywam się Iwona Eriksson i już jako dziecko odkryłam, że bycie szczęśliwym to spełnienie własnych dziecinnych marzeń. Inne dzieci chciały być strażakami, pielęgniarkami, pilotami, nauczycielami, kierowcami, a ja chciałam być po prostu szczęśliwa.
Niestety bardzo długo trwało, zanim odważyłam się zacząć realizować swoje marzenia. Bardzo długo wydawało mi się, że one jakoś tak same się spełniają.
Ale być może dzięki temu stałam się dowodem na to, że nigdy nie jest za późno.

Po latach walki na bezdrożach Europy, pracy w korporacji, posiadania sklepu internetowego, pracy jako hurtownik i szukania rozwiązań tam, gdzie ich nie było odważyłam się zrobić coś z tym, co zawsze lubiłam robić.
Założyłam blog Drutoterapia i powoli z opowiadania o tym, co robię zrodziła się chęć nauczenia innych robienia tego samego.
Zaczęłam uczyć robienia na drutach poprzez blog Drutoterapia i mój kanał Iwona Eriksson na YouTube.

Ponieważ miałam też zawsze bujną wyobraźnie i nie potrafiłam trzymać się do dziergania rzeczy dokładnie według opisów dziergałam także „z głowy” spisując moje własne opisy. Tak stałam się projektantką dzianiny robionej na drutach. Całkiem niedawno dopełniłam ten fakt stwarzając własną markę „by iwona” zbierając wszystkie moje wzory na stronie Iwona Eriksson Design. (Zapraszam na tę stronę).

 

Zawsze byłam zainteresowana rozwojem, więc po drodze uczyłam się także marketingu internetowego. A marketing internetowy obok robienia na drutach stał się moją drugą pasją. Uwielbiam piąć się wyżej, lepiej i dalej więc na naukę poświęcam niemal tyle samo czasu, co na „pracę”.

Kontakt z rękodzielnikami sprawił, że całkiem naturalnie zaczęłam się dzielić moją wiedzą na temat marketingu internetowego z innymi rękodzielnikami.
Pytania: Jak sprzedawać rękodzieło? Gdzie sprzedawać rękodzieło? Co robić, by sprzedać rękodzieło? Stały się częścią mojego bytu. A social media i możliwość promocji za ich pomocą zostały stworzone chyba specjalnie dla mnie…

Lubię pomagać innym i bardzo cieszą mnie sukcesy innych, więc chętnie dzielę się moją wiedzą.
Wiedza ta – w jaki sposób rękodzielnicy mogą promować się w internecie poprzez media społecznościowe, znajduje się na tej stronie w działach: Marketing, Social media, Blogowanie, Wywiady.

Ofiaruję także pomoc poprzez różnego rodzaju opracowania, które można nabyć w sklepie.

 

szczęście

 

Dlaczego akurat masz zostać u mnie na tej stronie?
Dlaczego masz słuchać moich rad?
Nie musisz jeśli nie chcesz – życie jest wolnością, wybory są dowolne. Nauczyłam się tego przez ostatnich kilka lat.

Wcześniej byłam niewolnikiem moich ograniczonych przekonań wpojonych we mnie w rodzinnym domu, szkole, społeczeństwie…. Nie zdając sobie nawet z nich sprawy. Narzekałam na wszystko – tylko nie na siebie… Byłam nieszczęśliwa i pełna żalu do losu i świata. Dzisiaj robię to, co kocham i czasami trudno przechodzi mi przez gardło stwierdzenie, że pracuję.

 

Iwona Eriksson

Moje inne strony internetowe to:

Drutoterapia
Iwona Eriksson Design
Kowal swojego losu 

 

A jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie jeszcze więcej, to znajdziesz mnie wszędzie w internecie, bo internet jest moim domem.

Poza tym jestem córką, matką i żoną. Projektantką, konsultantką, nauczycielką, uczniem i współpracownikiem. Marzycielem i realizatorem celów.
Od wielu lat mieszkam w Szwecji, częściowo mieszkam także w Hiszpanii, kocham moje życie, moją rodzinę, mojego psa (to też rodzina), mój ogród, słońce, mój komputer i moje wyroby na drutach, do których obejrzenia zapraszam na stronę Iwona Eriksson Design.

Czasami może Ci się wydawać, że blog ten przestał być aktualny. Tak, piszę tutaj mniej, ponieważ oddałam się innym zajęciom. Jakkolwiek nadal uczę trochę marketingu w sieci, ale być może więcej bywam na moich innych stronach. Zajrzyj na te, które wymieniłam powyżej.

I wiesz co? Uwierz w siebie i w swoje możliwości. Na pewno tak jak ja dasz radę zrealizować swoje marzenia.

Pozdrawiam ciepło.

Iwona Eriksson

 

 

Obrazki na tym blogu pochodzą z all-free-download.com, z freedigitalphotos.net, pixabay.com lub są wykonane przeze mnie i zgodnie z prawem autorskim nie wolno ich używać bez mojej zgody.