Instagramowa społeczność…

Instagram podbija świat. Podbija świat wśród użytkowników prywatnych – wśród posiadaczy przedsiębiorstw.
Stał się nowym społecznym narzędziem do promocji siebie lub biznesu. Jakże prostym narzędziem.

Za Instagramem stoi instagramowa społeczność. Nie znamy się tak naprawdę, a jednak trochę się poznajemy poprzez nasze konta, zdjęcia, wpisy, lajki i komentarze. I czujemy się z tym dobrze. Spieszymy powiadamiać naszych instagramowych znajomych o tym gdzie jesteśmy, co robimy, o czym w tej chwili myślimy i co dla nas jest ważne.
A ważnych jest wiele rzeczy – od tych najdrobniejszych do tych największych.

 

Instagramowa społeczność

 

Często tylko po to, by uaktualnić nasz status na Instagramie zatrzymujemy się i jeśli nie wydarzają się wielkie rzeczy szukamy drobiazgów, szczegółów w otaczającym nas świecie, ludziach i naturze.
Nagle potrafimy zwrócić uwagę na piękny uśmiech przechodnia, na szczęśliwe chwilą dziecko, na soczystość owocu, na krople wody, na zieleń trawy i na oklapnięte ucho szczeniaka. Zaczynamy dostrzegać drobne rzeczy, których może byśmy nigdy nie zauważyli gdyby nie konieczność podzielenia się jakąś konkretną chwilą na Instagramie.

 

Instagramowa społeczność nie śpi.

Czeka na wieści, na nowości, na piękne obrazy, na ciekawe momenty, na urocze kolory, na porywające szczegóły.

Uważam, że Instagram czyni w pewien sposób świat pięknym. Stajemy się wrażliwsi na piękno, na piękne widoki, na uroki przyrody, na drobiazgi. A co za tym idzie lepsi, milsi dla drugiego człowieka, dla zwierząt i dla przyrody. Zatrzymujemy się na chwilę by odetchnąć robiąc zdjęcie kwiatom czy kroplom deszczu. Pokazując nasze zbiory z własnego ogrodu motywujemy się jeszcze bardziej do zadbania o niego, by pokazać jeszcze więcej. Stwarzamy wokół siebie piękne przestrzenie w mieszkaniu, by pokazać je na Instagramie, otaczamy się ładnymi przedmiotami, prezentujemy swoje hobby, doceniamy nasze zwierzęta, spacery, fitness, zdrowe jedzenie i urokliwe wyroby.

Instagram uczy nas doceniania magii chwili i mistrzostwa natury.

Ach rozpisałam się na temat piękna, ale właśnie oglądam te wszystkie urokliwe zdjęcia na Instagramie i dech mi zapiera…

I wiecie co? Pokażcie swoje zdjęcia na Instagramie tutaj poniżej. Wklejajcie linki do pojedynczego zdjęcia wykorzystując poniższą aplikację.
W telefonie wystarczy kliknąć na trzy kropeczki z prawej strony pod zdjęciem i wybrać skopiowanie linku URL. Na komputerze skopiuj adres z paska adresowego przeglądarki mając przed sobą dane zdjęcie.

Odwiedź także zdjęcia i profile innych osób, skomentuj, dodaj do ulubionych, polub profil. Zobacz jaki piękny jest Instagramowy świat.
Zatrzymaj się na chwilkę i zrób ładne zdjęcie, by pokazać je światu, by zobaczyła je Instagramowa społeczność.

Zabawa trwa do 12 sierpnia 2015.
Trafiłaś tutaj po tej dacie? Nie szkodzi.
Na pewno w tej chwili na blogu trwa lub całkiem wkrótce będzie nowa podobna zabawa – odwiedź stronę tytułową i zobacz ostatnie wpisy.

 

Jak wziąć udział w zabawie na Instagramowe zdjęcia?


Author: Iwona

Share This Post On