Pinterest i biznes

Masz biznes: mały, duży, zaawansowany, albo początkujący… Twoja firma to znana marka, sklep internetowy lub kilka produktów z półki, które starasz się sprzedać na Allegro.

Sprzedajesz swoje produkty lub własne – produkowane u kogoś innego lub wytwarzane przez ciebie – spod maszyny lub rękodzieło.
Sprzedajesz usługi lub produkty cyfrowe.

Jakikolwiek masz biznes nie będzie on funkcjonował bez klientów. A jeśli nawet dzisiaj posiadasz klientów, to musisz zadbać o to, by mieć tych klientów a także nowych klientów także jutro i pojutrze itd…

Może się wydawać, że szukanie klientów to ciągła walka. Ale pomyśl jakby to było gdyby klienci przychodzili do ciebie sami…. Bajka… – jakkolwiek prawdopodobna.
Ale aby klienci do ciebie trafili trzeba pokazać im drogę…
Takim drogowskazem może być właśnie Pinterest….

Dzisiejszy biznes może być stacjonarny jak i internetowy – obie formy mogą być wspomagane reklamą w Internecie. Jeśli sprzedajesz poprzez Internet zadbaj, by internauci mogli trafić do ciebie i zobaczyć twoje produkty. Jeśli masz stronę internetową zadbaj o odwiedzających – bez odwiedzających nie będzie sprzedaży.

Gdzie znaleźć klienta

Pinterest i biznes

 

Biznes poprzez Pinterest

Pinterest może wspomóc ruch na twojej stronie, w twoim internetowym sklepie  a także spopularyzować twoją stronę i twoje produkty w zaskakująco szybki sposób.

Jeśli na dodatek sprzedajesz na cały świat i angielski nie jest ci obcy – jak i na twojej stronie dajesz możliwość zamawiania po angielsku – Pinterest otwiera przed tobą świat w sposób, o którym poprzednio nawet nie marzyłaś.

Oczywiście samo nic się nie dzieje. Potrzebny jest plan, dobra strategia social media i znajomość technik marketingowych w Pintereście.
Czyli znajomość Pinterestu – chcesz spróbować? Nauczyć się?

Możesz dowiedzieć się więcej o Pintereście z 30 porad do konta Pinterest.
Zaopatrz się w te porady – na pewno pomogę ci ulepszyć twoje konto na Pintereście.

I daj znać jak ci idzie z Pinterestem zostawiając komentarz poniżej.

Author: Iwona

Share This Post On