Pinterest po polsku

Jeśli do tej pory zmorą waszego pinterestowania był język to możecie odetchnąć i natychmiast otworzyć Pinterest.
Pinterest jest dostępny w języku polskim, więc jeśli do tej pory odłożyliście wasze konto ponieważ trudno było się tam wam poruszać zajrzyjcie, zmieńcie język i zobaczcie bliżej, co też takiego można tam zrobić więcej niż do tej pory – trochę w ciemno….


Dostępność w języku polskim oznacza także, że coraz więcej rodaków będzie zaglądać do Pinterestu – a to należy wykorzystać jeśli kierujecie się przede wszystkim ze sprzedażą na Polskę ze względu na język.

A jak zmienić język?
Wejdź na swoje konto na Pinterest. W prawym górnym rogu obok twojego zdjęcia kliknij na twoje imię. Wtedy rozwinie się tam menu, w którym należy kliknąć na “Settings” – tak jak na poniższym obrazku.

Pinterest_ustawienia

_

Zostaniesz przekierowany do strony z twoimi ustawieniami.
Tam wybierz: Language (język) – tak jak na obrazku niżej, wybierz: “Polski” i gotowe.
Nie zapomnij tylko kliknąć na dole strony na czerwony guziczek ” Save settings” . Inaczej “nie załapie”

Pinterest_polski

_

 

I to wszystko!
A teraz do dzieła i zaszalej na Pintereście.
A jeśli używasz Pinterestu do promocji swoich produktów ściągnij sobie poradnik ” 30 porad jak stworzyć interesujący profil na Pinterest” po prawej stronie u góry na tej stronie podając swój adres e-mail.
Po ściągnięciu poradnika będziesz otrzymywać także porady dotyczące promocji na Pinterest – bardzo ważne porady – a takie nie do ominięcia będą po 15 stycznia, kiedy to zaczniemy nowy rok nowych bardzo konkretnych działań.
Na razie odpoczywajcie – pobuszujcie sobie po Pintereście, popatrzcie, poodkrywajcie dla przyjemności – bo to jest sama przyjemność !

********************

Aktualizacja.

Od momentu napisania tego artykułu Pinterest zmienił swój wygląd i w tej chwili wygląda to trochę inaczej.
Aby zmienić język na język polski należy na swojej stronie profilowej kliknąć na nakrętką u góry po prawej stronie i z meny wybrać: Setttings jak wskazuje strzałka na poniższym zdjęciu , a na stronie, na którą przejdziemy wybrać język – podobnie jak wskazuje powyższe zdjęcie. Nie zapomnij kliknąć w czerwony przycisk na samym dole: “Save Settings” czyli “Zapisz”.
Powodzenia! 🙂

Pinterest-zmiana jężyka

_

 

Author: Iwona

Share This Post On

13 komentarzy

 1. Witam ponownie.Pani Iwonko i znów mam problem.Gdy wchodze na swój profil i klikam na nakrętke to wyskakuje mi (obok edycji profilu)Ustawienia konta,utwórz widget,wyloguj.Nie mogę znaleść menu żeby zmienić język.

  Post a Reply
  • Ale jak wyskakuje: ” Ustawienia konta,utwórz widget,wyloguj” to przecież jest już w języku polskim? Na jaki inny język chciałabyś zmienić? Trzeba kkliknąć na “Ustawienia konta” i tam jest język. 🙂

   Post a Reply
 2. Gdy klikam na swoje zdjęcie nie wyświetla mi sie menu i nie mogę ustawić języka

  Post a Reply
  • Krystyno. Zgadza się Od napisania tego artykułu Pinterest zminieł swój wygląd i dzisiaj robi się to trochę inaczej. Zaktualizowałam wpis i pokazuję to na ostatnim zdjęciu.
   Pozdrawiam! 🙂

   Post a Reply
 3. nie mogę wchodzić na strony, a jeśli wejdę nic się nie pokazuje, kilka dni temu miałam informację, że jest wszystko ok, jednak do tej pory nie odblokowano mojego konta
  pozdrawiam

  Post a Reply
  • W takim pryzpadku najlepiej napisać do suportu i zapytać co się dzieje.

   Post a Reply
 4. Witam jak wstawic Pinit na blogspot na gore zdjęcia prosze podaj kod i napisz jak sie robi bo ja mam nasrodku i mnie denerwuje

  Post a Reply
  • Ja nie jestem programistą i nie umiem pisać kodów.

   Post a Reply
 5. Dzień dobry Pani Iwono. Kilkanaście dni temu stałem się “pinem”, stronę tematyczną zapełniłem ponad 100-u pinami i cieszyłem się tym wynikiem. Do wczoraj. Właśnie wczoraj zauważyłem, że Admini zaczęli wymuszać rejestrację poprzez przysłonięcie części mojej strony i komunikatem w stylu – gdy chcesz zobaczyć więcej to się zarejestruj. Zlikwidować się tego, pewno, nie da ale mnie to tak wyprowadziło z równowagi, że zastanawiam się czy ja sam nie zlikwiduję swego konta. Ukłony z Lublina

  Post a Reply
  • Witam serdecznie. Wiem, że tak się dzieje kiedy nie jest się zalogowanym. Czasami jesteśmy zalogowani, ale otwieramy w nowym oknie i wtedy przeglądarka myśli, że nie jesteśmy zalogowani. Proszę sprawdzić logowanie. Inaczej nie ma powodu, żeby nie było widać konta. Trzeba mieć konto, by przypinać a nie można tego robić bez zalogowania. Dlatego trochę nie rozumiem problemu. Pozdrawiam i proszę dać znać czy wszystko się wyjaśniło.

   Post a Reply
  • Bardzo się cieszę, że mogę pomóc 🙂

   Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *