Pinterest na Facebooku

Jeśli przeczytałaś/ -eś już 30 porad do konta Pinterest, w które zaopatrzyć całkiem za darmo możesz się klikając na  link to mogły pojawić się pytania.

Usiądź raz jeszcze i przeczytaj dokładnie mając przed sobą twoje konto na Pinterest. Wtedy jest łatwiej, kiedy wszystko się widzi i można potrenować na gorąco.

Pinterest na Facebooku

Ale pytania nadal mogą się pojawić i jednym z nich może być: jak połączyć konto na Pinterest z kontem na Facebooku?
Jeśli nie umiesz tego zrobić, nie zostawiaj tych kont niepołączonych. Poproś kogoś o pomoc. To jest bardzo ważne, by to zrobić. Możesz dużo stracić jeśli tego nie zrobisz. Pinterest na Facebooku to bardzo dobry pomysł. Dlaczego?

Jest ważne, dlatego iż poprzez Facebooka możemy ściągnąć naszych znajomych na Pinterest, i ich znajomych, i znajomych znajomych. A ponieważ i znajomi naszych znajomych także mają swoich znajomych, to w ten sposób  możemy powiększyć grono naszych zwolenników na Pintereście. To będzie taka reakcja łańcuchowa gdzie jeden pociągnie za sobą, drugiego, drugi trzeciego i tak dalej….
I tak jak na Facebooku twoi znajomi dzielą, lubią i komentują twoje zdjęcia tak samo mogą to robić na Pitereście. I jeżeli oni mają połączone to konto z Facebookiem to ich znajomi też to widzą… itd., itd…..

Po prostu trzeba wykorzystywać każdą możliwość pokazania się i to pokazania się najmniejszym kosztem – w tym przypadku.

Jeśli nie wiesz i nie możesz znaleźć jak połączyć te konta – obejrzyj poniższy film – tutaj jest wszystko wyjaśnione i pokazane.
A potem – tylko testuj i podbijaj świat Pinterestem! 🙂

 

 

Author: Iwona

Share This Post On