Sklep Etsy na Facebooku

Posiadasz już sklep Etsy i chciałabyś go promować w bardzo efektywny sposób? Kanałów promocji jest bardzo wiele, ale ty na razie chcesz ograniczyć się do tych darmowych.
Wtedy w grę wchodzą media socjalne a przede wszystkim Facebook.

Facebook pozwala nam na zainstalowanie wielu aplikacji, dzięki którym możemy połączyć Facebooka z innymi portalami społecznościowymi. I oczywiście można także połączyć go ze sklepem na Etsy. To daje nam automatycznie możliwość pokazania naszym znajomym i fanom na Facebooku, że mamy sklep Etsy.
Jak i dajemy tym samym bezpośrednią możliwość zakupu naszych produktów.
Po prostu wykorzystajmy zasadę wykorzystania wszystkich możliwości prezentacji i linkowania do naszych produktów.

sklep Etsy na Facebook

Jak połączyć sklep Etsy i Facebook?

Tak jak wspomniałam potrzebna jest do tego aplikacja. Taką aplikację można pobrać na Etsythemeshop.com.  Jest to aplikacja umożliwiająca umieszczenie twojego sklepu Etsy na twojej Fanpage na Facebooku.

Obejrzyj poniższy film i zobacz jak to zrobić.
Aplikacja jest darmowa, ale zanim ją zainstalujesz zapoznaj się koniecznie z Warunkami korzystania z tej aplikacji i Polityką prywatności.

Nie jesteś jeszcze na Etsy? Możesz założyć sklep na Etsy klikając na ten link. Otrzymasz także jednocześnie 40 darmowach umieszczeń swoich produktów w twoim sklepie (czyli zaoszczędzisz 8 dolarów amerykańskich).
A jeśli nie  wiesz jak to zrobić. Obejrzyj tutaj film: Jak założyć sklep na Etsy.

 

:

Author: Iwona

Share This Post On

9 komentarzy

 1. Bardzo dziękuję i za ten post i za wszystkie inne na temat sprzedaży rękodzieła. Jesteś WIELKA IWONKO!

  Post a Reply
 2. Witam ! Jak zakładałam sklep to nie dostałam darmowych wstawień – chyba ,że nie wiem o tym . Może gdzieś są ale nie mam pojęcia gdzie . Artykuł ciekawy 🙂 Dziękuję

  Post a Reply
 3. Niestety promocja na FB jest mało efektywna. A to z kilku powodów: 1. Linki z FB są “no follow”, 2. Ograniczony zasięg czasowy. Reakcje Na FB są krótkotrwałe, chwilowe, ogólne nastawienie jest raczej rozrywkowe, 3. Najwazniejsze! Polityka FB, a głównie ograniczanie widoczności w celu wymuszenia płatnej reklamy.
  Znacznie lepiej spradza sie Pinterest i Twitter.

  Post a Reply
  • Nie nazwałabym tego wymuszaniem. FB jak każda inna firma musi się z czegoś utrzymać. Poza tym płatna reklama na FB jest bardzo efektywna. A korzystanie z darmowej promocji zawsze coś daje 🙂

   Post a Reply
 4. Dziękuję bardzo za filmik, na pewno wypróbuję 🙂
  Pozdrawiam ciepło 🙂

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *