Sklep Etsy na Facebooku

Posiadasz już sklep Etsy i chciałabyś go promować w bardzo efektywny sposób? Kanałów promocji jest bardzo wiele, ale ty na razie chcesz ograniczyć się do tych darmowych.
Wtedy w grę wchodzą media socjalne a przede wszystkim Facebook.

Facebook pozwala nam na zainstalowanie wielu aplikacji, dzięki którym możemy połączyć Facebooka z innymi portalami społecznościowymi. I oczywiście można także połączyć go ze sklepem na Etsy. To daje nam automatycznie możliwość pokazania naszym znajomym i fanom na Facebooku, że mamy sklep Etsy.
Jak i dajemy tym samym bezpośrednią możliwość zakupu naszych produktów.
Po prostu wykorzystajmy zasadę wykorzystania wszystkich możliwości prezentacji i linkowania do naszych produktów.

sklep Etsy na Facebook

Jak połączyć sklep Etsy i Facebook?

Tak jak wspomniałam potrzebna jest do tego aplikacja. Taką aplikację można pobrać na Etsythemeshop.com.  Jest to aplikacja umożliwiająca umieszczenie twojego sklepu Etsy na twojej Fanpage na Facebooku.

Obejrzyj poniższy film i zobacz jak to zrobić.
Aplikacja jest darmowa, ale zanim ją zainstalujesz zapoznaj się koniecznie z Warunkami korzystania z tej aplikacji i Polityką prywatności.

Nie jesteś jeszcze na Etsy? Możesz założyć sklep na Etsy klikając na ten link. Otrzymasz także jednocześnie 40 darmowach umieszczeń swoich produktów w twoim sklepie (czyli zaoszczędzisz 8 dolarów amerykańskich).
A jeśli nie  wiesz jak to zrobić. Obejrzyj tutaj film: Jak założyć sklep na Etsy.

 

:

Author: Iwona

Share This Post On