Szablony na Bloggera

Poprzednim razem pisałam o tym gdzie i jak założyć bloga wspominając, że zakładając bloga na darmowej platformie jest się ograniczonym z szablonami.
Po części tak, ale dzisiaj można zaopatrzyć się w szablony na Bloggera, które wyglądają inaczej niż te, które ofiaruje sam Blogger, które są wbudowane w platformę bloga. Wiele z tych szablonów jest oczywiście darmowych.

Szablony na Bloggera

To daje nam możliwość, by nasz blog na Blogerze wyglądał zupełnie inaczej niż jesteśmy do tego przyzwyczajeni.
Oczywiście nie ma dymu bez ognia i posiadanie innego szablonu wiąże się z innymi obowiązkami. Wszystko co jest gotowe jest bowiem proste w użyciu. Natomiast, mimo iż taki szablon jest gotowy i ściągasz go na swój komputer to musisz zainstalować go i dopasować na Blogerze sama.

Czyli to wiąże się z posiadaniem wiedzy na temat jak funkcjonuje język HTML. Bo mimo, iż możesz znaleźć tutorial jak taki szablon zainstalować zmuszona będziesz wejść w kod, by doszlifować wygląd strony, poprawić jej funkcjonalność i może nawet poprawić niektóre jej części. A to wszystko zmieniając pewne zapisy w kodzie.

No ale czego się nie robi dla lepszego wyglądu? Jeśli nie lubisz już klasycznych skórek z Bloggera to dobrze jest wiedzieć, że dzisiaj są inne możliwości. I albo nauczysz się instalować taki szablon, albo znajdziesz kogoś, kto ci w tym pomoże.

A gdzie znaleźć takie szablony na Bloggera?

O tym w poniższym filmie. A adresy stron pod filmem.

Tutaj mamy strony gdzie są szablony Bloggera:
besttheme.net
mybloggerthemes.com
themexpose.com

A o tym jak zmienić szablon możesz przeczytać u Beaty na Vademecumblogera.pl.

 

Author: Iwona

Share This Post On