Zakładanie sklepu na Etsy – fazy

Jeśli zakładanie sklepu na Etsy to coś, co chodzi ci ostatnio po głowie dobrze będzie  jeśli od samego początku będziesz wiedzieć jak zrobić to w możliwie najlepszy sposób.
Jeśli masz już sklep to zawsze istnieje możliwość udoskonalenia go.
Jeśli nie masz, możesz założyć go klikając na ten link do Etsy. Jednocześnie otrzymasz 40 darmowych umieszczeń produktów. W przeciwynm razie umieszczenie jednego produktu przy zakładaniu sklepu na Etsy kosztuje 0,20 amerykańskiego dolara.

Zakładanie sklepu
.

 

Zakładanie sklepu – faza pierwsza

Ta faza to samo zakładanie sklepu.

1. Założenie konta na Etsy.
2. Uaktualnienie danych profilu – ważne jest wypełnienie danych, by klienci wiedzieli od kogo kupują.
3. Założenie sklepu.
4. Przyjęcie nazwy sklepu – nazwa sklepu powinna odzwierciedlać ciebie, twoją markę lub twoje produkty.
5. Opisanie sklepu.
6. Zainstalownie baneru sklepu
5. Umieszczenie kilku produktów na sklepowych „półkach” (nie wszystkich, które masz na sprzedaż – obejrzyj poniższy film, by dowiedzieć się dlaczego) i opisanie ich.

Zakładanie sklepu – faza druga

Etsy to nie tylko sklep, ale także portal społecznościowy, na którym zakładanie sklepu równoznaczne jest z koniecznością kontaktowania się z innymi sprzedającymi i kupującymi przebywającymi na tym rynku. Polubiaj więc inne sklepy i obserwuj innych właścicieli sklepów. W ten sposób strona tytułowa tego portalu będzie zawsze pełna nowości, a i inni odwdzięczając się za polubienie ich sklepów staną się twoimi wiernymi obserwatorami.
Nigdy nie zapominaj, że Etsy to społeczność i dobra współpraca z innymi może zwiększyć sprzedaż. Współpraca ta nie jest jakkolwiek jednorazową czynnością, którą masz brać pod uwagę tylko przy zakładaniu  sklepu – ale jest to proces, nad którym musisz pracować bezustannie.

Stwarzając społeczność wokół twojej marki wyjdź także poza granice Etsy. Wykorzystaj każdą możliwość powiadomienia świata, że twoje produkty są na Etsy.
Spraw by inni poczuli silną więź z twoimi produktami i otrzymywali informacje o nowościach nie tylko poprzez Etsy, ale także poprzez inne portale społecznościowe.
.

Tutaj jest więcej informacji na temat sklepu na Etsy.

A tutaj możesz założyć sklep klikając na ten link do Etsy.

Podziel się tym artykułem ze swoimi znajomymi jeśli uważasz, że to dobry materiał.

Trzecia faza opisana jest w artykule: Prowadzenie sklepu internetowego na Etsy.

111

Author: Iwona

Share This Post On