Jak założyć sklep na Etsy?

Jesteś rękodzielnikiem? Chesz sprzedawać więcej? Jeśli chcesz dotrzeć do większej ilości klientów i sprzedawać więcej, to Etsy jest dla ciebie dobrym rozwiązaniem.
Możesz założyć sklep na Etsy i otworzyć się ze swoimi produktami na cały świat.

Sklep na Etsy

Etsy to największy światowy rynek rękodzieła.

Etsy jest dzisiaj największym rynkiem, na który można sprzedawać rękodzieło, produkty do wyrobu rękodzieła, jak i produkty vintage – czyli antyczne używane rzeczy, które są starsze niż 20 lat.
Etsy skupia 25 milionów członków. Wyobraź sobie targ, na którym spotyka się 2/3 ludności Polski i wszystkie te osoby są zainteresowane kupnem rękodzieła? Taką sytuację po prostu trzeba dobrze wykorzystać!

Etsy jest także miejscem nieskończonej inspiracji. I to nie tylko sklep, to także portal społecznościowy! Portal, na którym przebywają osoby z duszą rękodzielniczą, czyli dokładnie takie same jak ty. Kto zrozumie cię lepiej niż inny rękodzielnik? Lub ktoś, kto może sam nie jest rękodzielnikime, ale kocha i docenia rękodzieło?
Pomyśl, że nareszcie nikt nie będzie targować się o cenę, ponieważ sam wie ile są warte wyroby wykonane ręcznie.

Na Etsy możesz nawiązać kontakt z innymi rękodzielnikami z całego świata i wymieniać się doświadczeniami. Zaobserwować nowe techniki i zainspirować się.

Rejestracja na tym portalu jest całkowicie darmowa. Wystawienie produktu na 4 miesiące kosztuje 0,2 dolara amerykańskiego. A od sprzedaży pobierane jest 3,5 % wartości produktu.
Jeśli po 4 miesiącach nie sprzedasz produktu to bardzo łatwo możesz odnowić jego ponowne wystawienie za kolejne 20 centów amerykańskich.
Jeśli wykorzystasz ten link (kliknij tutaj) aby założyć sklep na Etsy otrzymasz 40 darmowych wystawień produktów.

Oczywiście dobrze jest znać angielski, ponieważ światowa sprzedaż odbywa się w języku angielskim. Ale ponieważ wszystkiego można się nauczyć – angielskiego można także.

Etsy jest naprawdę proste w użyciu chociaż na początku może się wydawać, że nie możesz się odnaleźć. Na początku wszystko jest trochę niewiadome – zawsze i wszędzie.

Obejrzyj poniższy film, który wyjaśni ci jak założyć sklep na Etsy i jak się po Etsy poruszać. A jeśli nadal masz pytania – zapytaj po prostu w komentarzu.

.
.

Author: Iwona

Share This Post On