Co możesz zyskać poprzez Pinterest?

Co możesz zyskać poprzez Pinterest? Oj sporo. Ale dokładnie co?
Przede wszystkim ruch na swojej stronie, a poprzez ruch na stronie dalsze wartości, które z tego ruchu wynikają….
Jak więcej klientów, większą sprzedaż – to, do czego dążymy w biznesie.

 

możesz zyskać

 

Jeśli masz biznes oparty na zdjęciach nie przechodź obojętnie obok Pinterestu.
Jeśli sprzedajesz na cały świat – tym bardziej.
Ale tak – jak wszystkie społecznościowe portale i ten wymaga pracy. Pinterest jak i inne portale domaga się aktualizacji, konsekwencji i systematyczności.
Oczywiście użytkownicy mogą zawsze dotrzeć do twoich starszych obrazów, jakkolwiek te najnowsze na stronie startowej pracują najlepiej dla ciebie. Także dodawaj nowe zdjęcia, które zainteresują innych, którzy będą pinować je na swoich tablicach.

Nowe zdjęcia mogą być starymi zdjęciami, które możesz przepinowywać do nowych tablic. Chodzi tylko o to, by stworzyć w Pintereście ruch twoich zdjęć. Oczywiście im więcej posiadasz obserwujących twoje konto tym więcej osób zobaczy twoje zdjęcia, zainteresuje się nimi i udostępni je dalej na swoje tablice, te zdjęcia natomiast przepinują dalej ich obserwatorzy itd. itd. ….

Przeczytaj jak zdobywać obserwujących na Pintereście, zapracuj sobie na ich większą ilość i zacznij wykorzystywać Pinterest przede wszystkim do sprowadzenia większego ruchu na twoje strony internetowe – przede wszystkim do sklepu jeśli taki masz.

Ruch jest bardzo ważny, a rozpraszając swoje produkty w Pintereście poprzez udostępnianie zdjęć dajesz możliwość trafienia na twoje strony. To jest po prostu dobra reklama – pod warunkiem, że zdjęcia, które udostępniasz są interesujące. Możesz nawet umieścić na nich tekst po to, by bardziej nimi zainteresować.

Nie, nie musisz spędzać godzin na Pitereście. Możesz zaplanować dodawanie zdjęć do tablic – wystarczy do tego aplikacja Taiwind – za jej pomocą możesz podzielić dodawanie zdjęć do tablic w różnych porach dnia nie zaglądając nawet do Pinterestu.

Pamiętaj jednak by ZAWSZE dodać link do strony przy zdjęciu, poprzez które chcesz skierować internautów na twoją stronę. Jeśli tego nie zrobisz to zabawa w pinowanie nie ma sensu. To jest największy błąd popełniany w Pintereście nawet przez duże firmy.
Nie popełniaj go, przez to nic nie możesz zyskać – szkoda tylko czasu na Pinterest i na robienie sobie nadziei sprowadzeniem ruchu na twoje strony. W jaki sposób masz zamiar to zrobić skoro nie podajesz adresu do stron?

Pokazywanie zdjęć na Pintereście dla samego pokazywania nie ma najmniejszego sensu. Po co masz to robić?
Chyba tylko po to, żeby tracić czas, którego pewnie i tak już za wiele nie masz ponieważ zabiera ci go źle zaplanowane przebywanie w mediach społecznościowych, których jest więcej i więcej i ze wszystkich stron jesteśmy bombardowani informacjami, że musimy zaistnieć i w tych, i w tamtych.
Ale czy aby na pewno?

Author: Iwona

Share This Post On