Jak zdobywać obserwujących na Pintereście?

Gdyby każdy urodził się z wiedzą jak zdobywać obserwujących na Pintereście, to każdy kto ma tam konto na pewno miałby ich sporo.
Niestety, nie każdy wie co robić dalej po założeniu konta. Pinować – o tak, ale wtedy pinujemy raczej tylko dla siebie. Nikt tego nie widzi ponieważ nie mamy obserwatorów. Najpierw trzeba ich zdobyć.

Wydaje nam się, że jak będziemy tak sobie pinować trochę to, trochę tamto, to oni w końcu się znajdą. W końcu na pewno. Może trochę więcej, może trochę mniej osób. Może wcześniej niż później – taka tam rosyjska ruletka…

 

Jak zdobywać obserwujących na Pintereście

Ale dlaczego by nie wziąć sprawy w swoje ręce i nie zacząć zdobywać obserwujących na Pintereście bardziej aktywnie? Samemu? Teraz i zaraz?

Dlaczego mam korzystać z Pinterestu?

Pinterest oficjalnie w listopadzie 2013 roku miał 70 milionów zarejestrowanych użytkowników według badań Semicoast. Według nieoficjalnych badań – podaje Enlightenment Media – w listopadzie 2014 roku było ich 200 milionów.

Masz więc przed sobą olbrzymi rynek, który może zobaczyć twoje produkty jeśli tylko zastosujesz odpowiednią strategię ich promocji.
A jeśli na dodatek twoją grupą docelową są kobiety, to Pinterest jest odpowiednim rynkiem. 83% użytkowników Pinterestu to właśnie kobiety.

I jeszcze jedno – o ile promowanie się na Facebooku to promocja chwili – góra 2 dni – potem wszystko idzie w zapomnienie i rzadko kiedy użytkownicy odgrzebują stare posty, to Pinterest pracuje sam na siebie. Kilkumiesięczne a nawet kilkuletnie piny mogą być odnalezione, przepinowane, a nawet są w stanie nadal sprowadzać odwiedzających na stronę, którą nimi promujesz.

 

Jak zdobywać obserwujących na Pintereście?

Można kombinować samemu metodą prób i błędów. Ale po co? Ten szlak jest już przetarty przeze mnie i oto podaję ci na tacy całkowicie darmowe opracowanie na temat „Jak zdobywać obserwujących na Pintereście”.

Nie musisz szukać, testować, zastanawiać się i stresować.
Poniżej możesz pobrać raport, z którego będziesz mogła dowiedzieć się jak zacząć zdobywać obserwujących na Pintereście i tworzyć swoje konto w zupełnie innych wymiarach.
Po kilku dniach lub tygodniach zauważysz, że naprawdę zaczyna się coś dziać. Więc koniecznie przygotuj także dobre zdjęcia do pinowania.

Pobierz tutaj raport „Jak zdobywać obserwujących na Pintereście”.
I do dzieła!

Author: Iwona

Share This Post On