Listy zainteresowań na Facebook.

Może już znasz listy zainteresowań na Facebook, a może nie. Jeśli tak, to na pewno wiesz jakie one są dobre i jak pomagają utrzymać porządek wśród stron, które lubimy.

Czasami lubimy stronę a ona potem znika i nie widzimy wpisów z tej strony na stronie głównej ponieważ tak postanowił Facebook. Ponieważ jego algorytm działa w ten sposób a nie inny – czyli w ten sposób, który Facebook chce.
Wystarczy, że przez kilkanaście dni nie widzimy wpisów z jakieś strony, bo np ktoś był na wakacjach, to portal już zdejmuje ją z naszej tablicy i tyle widzieliśmy wpisy…
Potem zapominamy i tyle stronę widziano – a może w sumie była bardzo dobra – inaczej byśmy jej przecież nie polubili.

porady

Listy zainteresowań na Facebook

 

Co to są listy zainteresowań na Facebook?

No a jeśli nie spotkałeś się z tymi listami to teraz możesz je poznać 🙂 Obejrzyj film i przekonaj się sam jakie one są bardzo pomocne.

Może stwierdzisz na początku, że wcale nie, że nie potrzebujesz tej funkcji, ale im zaczniesz więcej lubić stron na Facebooku tym się przekonasz bardziej, że usystematyzowanie ich w listy jest najbardziej wskazane.
Znajdujesz mnóstwo stron, które cię inspirują, które wrzucają ładne zdjęcia, które uczą – albo stron, o których polubienie proszą cię twoi znajomi, albo tych konkurencyjnych, które musisz systematycznie śledzić byś mógł zawsze być o krok do przodu przed konkurencją – albo bynajmniej nie o krok do tyłu…. Ilość stron rośnie, nie pamiętasz o nich, czasami chciałbyś coś znaleźć – nie wiesz gdzie. Czasami przypomni ci się, że przecież była taka strona – ale gdzie?

Dlatego uwierz mi – warto używać listy zainteresowań na Facebook. Usystematyzować strony tematycznie i wtedy łatwiej będzie wszystko znaleźć.

Obejrzyj i zastosuj a na pewno nie pożałujesz 🙂

 

Author: Iwona

Share This Post On