Załóż konto na Pintereście

Jeśli słyszałaś o Pintereście, ale nie wiesz co i jak z nim to obejrzyj poniższy film. Pokaże ci on jak założyć konto na Pintereście i co z tym kontem dalej zrobić. Jak poruszać się po tym portalu.

Pinterest jest dzisiaj dostępny w języku nagielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim i niderlandzkim – i nie znając któregoś z tych języków może nam być trudno. (To są dane na styczeń 2013 roku – może kiedy czytasz ten artykuł jest już inaczej).

Jakkolwiek zupełnie dobrze można dać sobie radę po angielsku nie znając języka – Pinterest jest portalem, na którym nie trzeba za wiele czytać i szukać – całkiem dobrze można dać sobie radę po omacku…  Bo przecież jeden obraz jest wymowniejszy niż tysiąc słów, a na Pintereście spotkasz się z olbrzymią ilością obrazów.

Konto na PintereścieKonto na Pintereście kluczem do biznesu.

Oczywiście znajomość angielskiego pomaga w nawigacji jak i w rozwinięciu twojego biznesu – o czym piszę w tym artykule, ale odbiorców polskojęzycznych jest wystarczająco dużo na Pintereście i można nastawić się tylko na nich. Zwłaszcza, że ich liczba wzrasta i będzie dalej to robić. Pinterest rozwija się bardzo szybko i dlatego też jest to portal wart zainteresowania.

Oczywiście nie potrzebni ci są odbiorcy jeśli nie masz biznesu i jeśli konto na Pintereście będziesz traktować tylko jako przyjemną stronę do zbierania ładnych zdjęć, informacji, przydatnych linków i inspiracji.
Jakkolwiek jeśli jesteś zainteresowana zwiększeniem ruchu na twoją stronę lub bloga, pozyskania zainteresowania twoimi wyrobami, produktami, zdobyciem nowych klientów i zwiększeniem sprzedaży to dobra znajomość Pinterestu jest do tego wskazana.

Jeśli masz pytania to oczywiście pytaj – zostawiając komentarz poniżej.

 

Author: Iwona

Share This Post On