Konsultacje

Konsultacje tematyczne

Konsultacja Pinterest

Proponuję krótką konsultację Pinterestową za jedyne 25 zł. Skontaktuj się ze mną, przyślij mi link do twojego konta na Pinterest i twojej strony sprzedażowej, a ja podpowiem ci co zrobić by Pinterest zaczął pracować na twoją sprzedaż. Wszystko to otrzymasz jako raport w punktach w pliku pdf (maksymalnie dwie strony A4).
Kup Mini konsultację Pinterest.

Konsultacja Etsy

Proponuję krótką konsultację twojego sklepu na Etsy za jedyne 25 zł. Skontaktuj się ze mną, przyślij mi link do sklepu na Etsy, a ja podpowiem ci dokładnie w jaki sposób poprawić użyteczność twojego sklepu na Etsy by zaczął dawać lepsze rezultaty. Wszystko to otrzymasz jako raport w punktach w pliku pdf (maksymalnie dwie strony A4). Kup Mini konsultację Etsy.

Konsultacja_Facebook

Proponuję krótką konsultację twojej strony na Facebooku za jedyne 25 zł. Skontaktuj się ze mną, przyślij mi link do twojej strony na Facebooku, a ja podpowiem ci dokładnie w jaki sposób poprawić jej użyteczność, by sprowadziła ona więcej polubień i zaangażowania ze strony fanów. Wszystko to otrzymasz jako raport w punktach w pliku pdf (maksymalnie dwie strony A4) Kup Mini Konsultację Facebook.

Konsultacja DAWanda

Mini konsultacja twojego sklepu na DaWanda za jedyne 99 zł. Skontaktuj się ze mną, przyślij mi link do twojej galerii na DaWanda, a ja podpowiem ci jak poprawić jej użyteczność – tak, by sprowadziła ona więcej polubień, zaangażowania i przede wszystkim sprzedaży. Sprzedawanie dzisiaj nie jest łatwe ze względu na dużą konkurencję. Aj pokażę ci, jak odróżnić się od reszty konkurencji. Wyniki otrzymasz jako raport w punktach w pliku pdf (maksymalnie dwie strony A4). Kup Mini konsultację DaWanda. 

***

Konsultacja Pinterest

Proponuję pełną konsultację Pinterest za jedyne 99 zł. Pinterest jest dzisiaj bardzo dobrym źródłem ruchu i dobrze skonfigurowane konto może zaowocować, w krótkim czasie nowymi odwiedzinami na stronach i większą sprzedażą. Skontaktuj się ze mną, lub przejdź do sklepu, aby zakupić konsultację Pi. Otrzymasz ją jako raport w punktach w pliku pdf. Kup konsultację Pinterest.

Konsultacja Etsy

Proponuję pełną konsultację twojego sklepu na Etsy za jedyne 99 zł. Przeanalizuję twój sklep na Etsy i wskażę wszystkie możliwe zmiany, które zdecydowanie poprawią status twojego sklepu. Skontaktuj się ze mną, przyślij mi link do sklepu na Etsy, lub przejdź dalej do mojego sklepu, by zakupić konsultację. Wyniki konsultacji otrzymasz jako raport w punktach w pliku pdf. Kup konsultację Etsy.

konsultacja Facebook

Zapraszam do zrobienia krótkiej konsultacji twojej strony na Facebooku za jedyne 99 zł. Skontaktuj się ze mną, przyślij mi link do twojej strony na Facebooku, lub przejdź dalej by zakupić konsultację. Podpowiem ci dokładnie w jaki sposób poprawić użyteczność twojej strony, aby ta otrzymała więcej polubień i zaangażowania ze strony fanów. Wszystko to otrzymasz jako raport w punktach w pliku pdf. Kup konsultację Facebook.

 ***

Konsultacje ogólnie społecznościowe

Konsultacje społecznościowe

1. Zapoznaję się z tym, co robisz dzisiaj. (Media społecznościowe, blog, strona sprzedażowa).
2. Stwarzam ogólny plan poprawy, w którym wskazuję kilka zmian, które mogą pomóc w lepszej sprzedaży. (Jest to tylko 5 zmian, ale i one mogą mieć decydujące znaczenie).
3. Przesyłam ten plan do ciebie.
Cena: 99  zł Kup Małe konsultacje społecznościowe

Konsultacja społecznościowa

1. Zapoznaję się z tym, co robisz dzisiaj.  (Media Społecznościowe, blog, strona sprzedażowa).
2. Stwarzam plan poprawy, w którym wskazuję konieczne zmiany, które pomogą w sprzedaży. (Jest to nieograniczona ilość zmian w przeciwieństwie do małej konsultacji)
3. Przesyłam ten plan do ciebie.
4. Rozmawiamy przez Skype 60 min na temat planu.
Cena: 499  zł Kup wielostronne konsultacje sołecznościowe lub przeczytaj o nich więcej

 

Jeśli masz pytania napisz do mnie na:  iwona @ iwonaeriksson.eu (bez spacji)
Lub wykorzystaj mój formularz kontaktowy.