Konsultacje

Przeprowadzam konsultacje z Etsy.

Sprzedaję sama na Etsy sama, interesuje mnie ten portal i jestem w stanie podpowiedzieć ci, co możesz udoskonalić u siebie.
Jakkolwiek nie gwarantuję, że zmiany, które zaproponuję przyniosą ci od razu rezultaty.
Rezultaty są uwarunkowane wieloma czynnikami, przede wszystkim rzetelnym i systematycznym wprowadzeniem modyfikacji, które ci proponuję.
Etsy od czasu do czasu zmienia także swoje zasady i algorytmy i trzeba za nimi podążać. Jeśli wprowadzisz zmiany dzisiaj. Nie oznacza to niestety, że będą one funkcjonować zawsze.

Konsultacja Etsy

Proponuję krótką konsultację twojego sklepu na Etsy za jedyne 60 zł. Skontaktuj się ze mną, przyślij mi link do sklepu na Etsy, a ja podpowiem ci dokładnie w jaki sposób poprawić użyteczność twojego sklepu na Etsy by zaczął dawać lepsze rezultaty. Wszystko to otrzymasz jako raport w punktach w pliku pdf.
Kup Mini konsultację Etsy

***

 

Konsultacja Etsy

Proponuję pełną konsultację twojego sklepu na Etsy za jedyne 149 zł. Przeanalizuję twój sklep na Etsy i wskażę wszystkie możliwe zmiany, które zdecydowanie poprawią status twojego sklepu. Skontaktuj się ze mną, przyślij mi link do sklepu na Etsy, lub przejdź dalej do mojego sklepu, by zakupić konsultację. Wyniki konsultacji otrzymasz jako raport w punktach w pliku pdf. Kup konsultację Etsy.

 ***

Jeśli masz pytania napisz do mnie na:  iwona @ iwonaeriksson.eu (bez spacji)
Lub wykorzystaj mój formularz kontaktowy.